تغییر کردن واقعا سخته، توی هر مسئله ای سخته. حس عدم امنیت به آدم القا میکنه:|. شایدم فقط من اینجوریم؛پای انجام دادن که میرسه، ترجیح میدم توی موقعیتی که هستم بمونم. حتی بعضی از خواسته هام رو، به دلایل خیلی چرتی که نمی دونم منشاش چیه؛ دنبالش نمیرم. در حد همون خواسته میمونن:(

حالا وقتی سعی کنی شخصیتتو عوض کنی، رفتارت رو عوض کنی، طرز فکرت رو تغییر بدی، سختیش چندین برابر میشن. اینجور چیزا توی عمق وجود آدم، ریشه دارن. نمیشه راحت عوضشون کرد. ولی دوست دارم به اون چیزی که می خوام باشم برسم؛ البته الان فقط می خوام اون چیزی که واقعا هستم؛ در ظاهر هم همون باشم. خسته شدم از رعایت کردن، خسته شدم از خودم نبودن. خیلی دارم سعی میکنم قضاوتای بقیه هم برام مهم نباشن ولی اونم سخته. بعضی پوزخندا و قضاوتایی که از روی ظاهرم میشه ولی طرز تفکرم اون نیست؛ خفم میکنن. بدم میاد از خودم؛ که نتونستم خودم باشم:|

به این نتیجه رسیدم که خودم کمتر دیگران رو قضاوت کنم تا از قضاوت دیگران نترسم. می دونم عمل کردنش سخته.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاوره نوين رويه کوبي مبل موزیسین ها Milton تولید محتوا | خدمات تولید محتوا | تعرفه تولید محتوا کلبه ے عـــــــشـــــ❤️ـــــــق پارسیان موزیک دانود موزیک ایرانیان کارشناس دیجیتال مارکتینگ معرفی ارز دیجیتال 8500blog